Čerstvé a poctivé

suroviny sú základ

Čerstvé a kvalitné suroviny sú základom Rambus kuchyne. Zo zásady nakupujeme len u vybraných a overených dodávateľov od soli cez ovocie a zeleninu až po mäso a ryby. Vo veľkej miere spolupracujeme s poctivými lokálnymi farmármi. Pečivo si pečieme samy:)

Čím by bolo poriadne bistro bez kvalitnej kávy? Chceme vám ponúknuť len to o čom sme sami presvedčení, že je najlepšie. Preto sme našli prémiového dodávateľa, kvalitnú lokálnu pražiareň a stvorili Rambus coffee. Príďte ochutnať.

Náš priateľ a mentor

Šéfkuchár Marek Mráz

“Milujem varenie a všetko čo k tomu patrí”.

Marek je náš odborný konzultant s ktorým sme nadviazali spoluprácu ešte pred otvorením Bistra Rambus. Pomáha nám zostavovať menu, zúčastňuje sa našich gastro eventov ako napr. BBQ s Marekom Mrázom a berieme ho už ako člena našej Rambus family:)

Recenzie

našich zákazníkov

"Zakaždým ma prekvapia jedlom, jeho chuťou, proste eufória na jazyku a obsluha je top. Preto vždy keď som v Seredi sa u Vás rád zastavím"

Stanislav

Recenzie

našich zákazníkov

"Ďakujeme za prijemný obed! Veľmi chutná kávička...konečne viem, kam sa ísť v Seredi najesť. Držim palce! Steak bol veľmi mňam."

Mia

Recenzie

našich zákazníkov

"Asi jediné miesto v Seredi, kde som ešte zlé jedlo nejedla. Personál aj prostredie je super."

Katarína

Recenzie

našich zákazníkov

''Úžasný burger, káva skvelej chuti, obsluha na 100%. naozaj dávno som nebol v podniku tohto druhu (bistro) a neodchádzal som odtiaľ s výbornými dojmami. vďaka a veľa spokojných zákazníkov prajem!"

Peter

Recenzie

našich zákazníkov

''Príjemný personál, dobré jedlo môžem odporúčať!"

Peter