BISTRO RAMBUS

Našou hlavnou prioritou je priniesť Vám na tanier čerstvé a s láskou robené jedlo. Zameriavame sa na domáce, kvalitné a sezónne suroviny. Vítaní sú u nás všetci hladoši, kávomaniaci, vegetariáni aj maškrtníci.

Pri príležitosti otvárania sme si do bistra pozvali odborníka z oblasti gastronómie so skúsenosťami zo sveta. Svoje kulinárske umenie Vám predvedie hosťujúci kuchár Marek Mráz.

ČERSTVÉ SUROVINY

Čerstvé suroviny sú základom dobrej kuchyne. Pri varení všetkých jedál používame zásadne čerstvé a veľmi kvalitné suroviny.

SEZÓNNE JEDLÁ

Sezónne potraviny sú čerstvé, majú viac chuti, je v nich viac vitamínov a preto v našom menu nesmie chýbať aj ponuka sezónnych jedál.

DOMÁCE DEZERTY

Každý deň iný dezert. Príďte ochutnať jedinečné domáce dezerty pripravené z tých najkvalitnejších surovín.

DODÁVATELIA

Počas príprav nášho bistra sme navštívili veľké množstvo dodávateľov, aby sme našli takých, ktoré spĺňajú naše predstavy o kvalite a čerstvosti. Vo veľkej miere spolupracujeme s poctivými lokálnymi farmármi.

LOKÁLNA PRAŽIAREŇ

Nestačí mať len dobrú kávu, kvalita závisí aj od jej spracovania. Preto sme si ako pražiareň vybrali Coffee Veronia, ktorá dokáže splniť naše nároky na kvalitu.